Hlavní obsah
Bc. František Gábor, nově zvolený předseda místní organizace TOP 09 Liberec Foto: Jan Škvára

Městský sněm TOP 09 v Liberci zvolil nové vedení

Tento týden proběhl městský sněm TOP 09, který zvolil nové vedení městské organizace. Předsedou byl zvolen Bc. František Gábor, válečný veterán a aktivní člen Československé Obce legionářské.

Bc. František Gábor, nově zvolený předseda místní organizace TOP 09 Liberec Foto: Jan Škvára
Městský sněm TOP 09 v Liberci zvolil nové vedení

Bc. František Gábor je také hlavní organizátor Dětských dnů ve Vesci, pořádaných s cílem zábavnou formou pro celou rodinu popularizovat službu našich vojáků, hasičů, policistů a připomenout významné historické události spojené s historií České republiky.

Místopředsedou se stal Ing. Ladislav Fuchs, podnikatel. Oba patří k zakládajícím členům místní organizace TOP 09. Dále byli zvoleni členi výboru – Jan Bek, Ing. Ondřej Steger, Ing. Robert Korselt, Dana Lapáčková a Jana Vlková.

Nově zvolený předseda Bc. František Gábor poděkoval všem zúčastněným. Zdůraznil pravicové hodnoty TOP 09 a přislíbil podporu základních politických pilířů TOP 09.

„Jsme stranou konzervativní a demokratickou. Naše strana tradičně prosazuje principy svobodného trhu, který je vymezen přehlednými pravidly, na jejichž dodržování dohlížejí funkční instituce. Hájíme společnost rovných příležitostí a podporujeme sociální odpovědnost občanů i právnických osob. Odmítáme jakékoliv formy diskriminace. V našem městě se zaměříme na pravicová témata, kde budeme hájit tradiční a odpovědnou politiku, bez prázdných slibů a populismu,“ sdělil nový předseda Bc. František Gábor.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků