Hlavní obsah
Martin Šafařík zve na svůj již tradiční uničovský vánoční koncert Foto: Blondes & Diamonds

Martin Šafařík představí v Uničově svou vánoční show s hvězdným hostem

Je to již dlouholetou tradicí, že se uničovský rodák a finalista SuperStar Martin Šafařík setkává v nejkrásnějším období roku se svým domácím publikem v rámci svého vánočního koncertu. Letos tomu nebude jinak a každoroční vánoční koncert proběhne týden před Štědrým dnem, tedy 17. prosince.

Martin Šafařík zve na svůj již tradiční uničovský vánoční koncert Foto: Blondes & Diamonds
Martin Šafařík představí v Uničově svou vánoční show s hvězdným hostem

Martin, kterého všichni znají pod pseudonymem Šafa, si po loňském vyprodaném koncertě opět připravil pestrý program doplněný o exkluzivní hosty.

Jako speciální hvězdný host vystoupí přední český zpěvák, hudebník a multiinstrumentalista a vítěz druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth, který byl v minulosti kmotrem Martinova debutového CD. Pozvání také přijala mladá a krásná zpěvačka Valéria Polčová, která pochází z východoslovenského Baredjova, studuje v Olomouci a můžete ji znát z poslední řady soutěže The Voice Česko Slovensko. Třetím hostem bude lokální dětský pěvecký sbor Rosička, který se Šafou spolupracuje již několik let.

„Venku za okny sněží“, jak zpívá Martin ve své autorské písni Vánoční, a vy máte jedinečnou příležitost prožít to pravé předvánoční „kouzlo s rodinou svou“ a vychutnat si nezapomenutelnou dvouhodinovou akustickou show plnou songů z Martinova alba Kolem Nás. Nouze ale nebude také o spoustu koled a těch nejkrásnějších vánočních písní z celého světa.

Koncert se uskuteční v úterý 17. prosince od 18:30 hodin v komorních prostorech uničovské Koncertní síně. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketlive a v Městském informačním centru v Uničově za 200 Kč, na místě pak budou zbylé vstupenky o 50 Kč dražší.

Koncert bude mít částečně i charitativní ráz – drobnými dary můžete přispět uničovskému sdružení Jasněnka pro děti s mentálním a kombinovaným postižením a vykouzlit jim stejně jako loni "úsměv na rtech". O sbírce bude Martin Šafařík informovat na svém oficiálním facebookovém profilu www.facebook.com/martinsafarikofficial.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků