Hlavní obsah
Foto: Zlín Film Festival

Končí možnost nejvýhodnějších registrací do festivalového půlmaratonu

Už jen pár dní zbývá zájemcům o účast ve 3. ročníku festivalovém půlmaratonu MONET+ Zlín 2018 na registraci za nejvýhodnější ceny. Termín pro nejlevnější přihlášení končí už ve středu 15. března. Závod festivalovým Zlínem se uskuteční 2. června. Sportovní akce je součástí 58. ročníku Zlín Film Festivalu.

Foto: Zlín Film Festival
Končí možnost nejvýhodnějších registrací do festivalového půlmaratonu

Už jen do středy 15. března si mohou příznivci městského běhu pořídit startovné na tratě půlmaratonu za 599 Kč, na čvrtmaraton za 499 Kč a do závodu štafet za 1999 Kč.

„Od 16. března pak budou částky navýšeny u půlmaratonu a čtvrtmaratonu o 200 Kč a u štafet o 400 Kč“, upozornil produkční závodu Aleš Zábojník a dodal: „Kdo nestihne registraci do tohoto termínu, přijde o možnost získat kvalitní funkční tričko zdarma. Následně si jej závodník může ke startovnému pouze dokoupit, i když za speciální cenu 249 Kč.“

Na závodníky přesto čekají i další atraktivní benefity jako například batůžek, vstup na večerní koncert Koncertní zóně ENAPO, pamětní medaile, pitný režim na trati, občerstvení po závodě a další dárky od partnerů závodu.

Na trať druhého ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2017 vyrazilo 1133 běžců. Kapacita závodu je i letos 1500 běžců. „Startovní listina se už nyní plní, tři měsíce před startem máme zaregistrováno téměř 600 běžců,“ uvedl Aleš Zábojník.

Třetí ročník festivalového půlmaratonu se uskuteční 2. června a bude opět součástí doprovodného programu filmového festivalu. Součástí akce bude opět i rodinný běh na 1400 metrů, kterého se mohou zúčastnit dospělí s dětmi i junioři.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků