Hlavní obsah
Foto: Radek Janda

Kamila Nývltová a Olga Lounová radí, jak se netrápit s váhou

V novém videoklipu k písni Kilo sem, kilo tam, potěší i pobaví zpěvačky Kamila Nývltová a Olga Lounová humorným ztvárněním věčného boje s váhou. Píseň je součástí Kamilina CD duetů Moje lásky, text a hudbu napsala Olga Lounová. Na YouTube rychle narůstá počet shlédnutí klipu.

Foto: Radek Janda
Kamila Nývltová a Olga Lounová radí, jak se netrápit s váhou

„Duet a videoklip Kilo sem, kilo tam vypovídá přesně o tom, že se ženy stále trápí dietami, neví, kterou by vyzkoušely nejdříve a která je nejlepší, a přitom je život přece o úplně něčem jiném, o lásce, radosti a štěstí,” vysvětluje Kamila.

A jak to celé vzniklo?

„Potkala jsem se s Olinkou na jedné akci a měly jsme možnost docela pokecat. A tak došlo i na to, že nás neustále někdo hodnotí podle toho, jestli jsme hubený, anebo zase tlustý a Oli napadlo, že udělá na toto téma pro nás duet. Já jsem se zaradovala a hned jsme se dohodly, že ho dáme i na mé CD duetů Moje lásky a natočíme klip“, říká Kamila.

„Je pravda, že v našem showbyznysu se zpěvačky nehodnotí podle hlasu a podle rozsahu, ale podle toho, jak vlastně vypadají,” shodly se obě zpěvačky.

„Někdy je opravdu nepříjemné, když první otázku, kterou po prázdninách od novinářů slyšíte, je ohledně vaší váhy, že je vidět, že jsem o prázdninách odpočívala a přibrala. Vůbec nechápu, proč to u nás takto je. V zahraničí jsou zpěvačky oplácané, mají pořádné zadky a klidně si dělají svoji práci a nikdo jim neustále neříká, že mají kilo navíc anebo zase o kilo míň, prostě jsou to především zpěvačky a mají krásné hlasy a lidi je za to milují, ne za to, jestli mají velikost 36 nebo 54,” rozpovídala se závěrem Kamila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků