Hlavní obsah
Poslední jarní fotokurz fotografování bude zaměřen na západ slunce Foto: www.visitfm.cz

Jarní část minikurzů fotografování se blíží do finále

Letošní jarní seriál minikurzů fotografování bude za námi. Ve středu 31. května čeká všechny začínající fotografy poslední příležitost, kdy se budou moci nejen zdokonalit ve svém koníčku, ale také se naučit fotografovat západ slunce.

Poslední jarní fotokurz fotografování bude zaměřen na západ slunce Foto: www.visitfm.cz
Jarní část minikurzů fotografování se blíží do finále

Sraz zájemců bude v 16.00 hodin před Rodinným centrem Rosnička v Malenovicích. Následně je zkušený fotograf Josef Plaček seznámí se základy fotografování a na základě doporučení se vydají hledat ty nejhezčí a technicky co nejkvalitnější záběry přírody pod Lysou horou. Jako obvykle jim bude Josef Plaček po celou dobu k dispozici, aby si mohli o svých pořízených fotografiích pohovořit a posunout se ve svém koníčku o kus dál.

Čtyřhodinového kurzu se mohou zúčastnit jak dospělí, tak i malí fotografové v doprovodu rodiče. Cena kurzu je 200,- Kč, přičemž je nutné se zaregistrovat předem na pobočkách Beskydského informačního centra v Místku na náměstí Svobody nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí na ulici Hlavní. Uzávěrka přihlášek je 29. května 2017.

Nestihli jste zatím žádný termín? Také v průběhu podzimu budete mít příležitost!

 

16. září 2017 – Beskydy objektivem

23. září 2017 – Frýdek-Místek objektivem

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků