Hlavní obsah
Diváci Foto: festival-karvina.cz

Dny Karviné se blíží, návštěvníkům opět nabídnou kvalitní porci zábavy

Dny Karviné jsou každoročně velice oblíbenou akcí občanů města. Letos nabídne opět dvoudenní pestrý program pro všechny věkové kategorie.

Diváci Foto: festival-karvina.cz
Dny Karviné se blíží, návštěvníkům opět nabídnou kvalitní porci zábavy

Minulý ročník navštívilo hruba 13 000 návštěvníků, z toho více než 10 000 si koupilo vstupenku. Tím se tato akce řadí mezi první místo kulturních akcí v okrese Karviná.

Dny Karviné, které se letos uskuteční 17. a 18. června, jsou vždy rozprostřené po několika místech města na různých scénách.

Scéna POP

Milovníci popu se můžou těšit v sobotu 18. června na Bohuše Matuše, skupinu 5Angels nebo Věru Špinarovou. Všichni tito interpreti vystoupí v letním kině.

Scéna OÁZA

Ta láká v sobotu 18. června na 16. ročník soutěží přehlídky folk, country a tramských kapel Moravský vrabec, Arrest, Dominika, Grassland, Kromir, Marod a mnoho dalších. Hlavní hvězdou této scény je Pavel Dobeš. Všechny zmíněné kapely zahrají u restaurace OÁZA.

Scéna NÁMĚSTÍ

Nabídne největší porci muziky a zábavy. V pátek 17. června zde vystoupí Petr Kolář, v sobotu 18. června pak vítězové pěvecké soutěže Talent 2011, Cimbálová muzika Jagár, Sestry Havelkovy, mažoretky KSVČ Juventus. Hlavní hvězdou této scény bude Jaroslav Svěcený a Jablkoň.

Doprovodný program

Pro děti nechybí ani doprovodný program. Z hlavního nádraží v Karviné se budou moci v sobotu 18. června projet historickým parním vláčkem. Po projížďce vláčkem na ně čeká u restaurace Praha svátek POW POW, kde je připraveno indiánské městečko a plno soutěží a her. Dětský koutek v parku Boženy Němcové zase nabídne pohádky pro děti.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků