Hlavní obsah
Adam Mišík Foto: Archív Adama Mišíka

Příjmení Mišík není na naší hudební scéně nové. Určitě si mnozí vzpomenou na Vladimíra Mišíka. Shoda jmen tu není náhodná. Adam je totiž synem známého zpěváka.

Adam Mišík Foto: Archív Adama Mišíka
Další Mišík na naší hudební scéně

Šestnáctiletý talentovaný zpěvák Adam Mišík vypustil do světa svůj první videoklip a to na singl Tvoje světy. Video, které režíroval mladý režisér Michal “Boodya” Budinský ze skupiny LIP Production (též např. Kryštof – Inzerát, Sunshine - Today ad.), se natáčelo dva dny na mnoha místech v Praze. Dominuje mu však magické Prokopské údolí, v němž se odehrává finále klipu, při kterém hlavní dvojici – Adamovi a jeho videoklipové lásce – herečce Sáře Sandevě, jinak známé např. ze seriálu Gympl, asistovalo více než 50 komparzistů a tanečníků ze skupiny DAP pod vedením Silvie Ravasové. Přírodní scénu dokrášlila Katarína Ševcová a o dekorativní osvětlení se postarali Ministry of Light. Na place se objevil dokonce i živý kůň! Klip má po měsíci od uvedení na YouTube už přes 300 000 zhlédnutí!

Poprvé se Adam objevil ve filmu Jana Hřebejka Kráska v nesnázích. Dále hrál v seriálech Soukromé pasti, Cesty Domů, Život je ples, americkém seriálu The Borgia a filmech Taková normální rodinka, U mě dobrý, Red Baron (USA), 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem a mnoha dalších.

Adam je momentálně zavřený ve studiu, kde bude až do konce září natáčet své debutové album, které by mělo vyjít v listopadu tohoto roku. Desku, stejně jako skladbu Tvoje světy produkuje multiinstrumentalista Armin Effenberger (Cartonnage). “Chceme, aby deska byla co nejrozmanitější. Některé skladby jsou rockovější, jako např. právě první singl, v jiných se inspirujeme moderním R&B a popem, jaký tvoří např. Bruno Mars, Olly Murs, Maroon 5 nebo můj oblíbený Justin Timberlake,” říká Adam Mišík. V říjnu a listopadu zároveň Adam vyrazí s nově utvořenou doprovodnou kapelou na velké koncertní turné po České republice.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků