Hlavní obsah
Crazy Day Foto: Archiv BVV

Brány brněnského Motosalonu již brzy přivítají první návštěvníky

Zahájení brněnského Motosalonu se blíží - uskuteční se ve čtvrtek 3. března za přítomnosti primátora města Brna Petra Vokřála, jezdce Karla Abrahama, testovacího jezdce Pepy Sršně a známých tváří, které jezdí na motorkách.

Crazy Day Foto: Archiv BVV
Brány brněnského Motosalonu již brzy přivítají první návštěvníky

Krásné ženy bude zastupovat cvičitelka a skútrařka Hanka Kynychová a sexy moderátorky Eva Decastelo a Štěpánka Decastelo. Mužskou část bude reprezentovat Honza Révai, Dalibor Gondík a nově se na výstavě objeví i legenda českého rocku Pepa Vojtek ze skupiny Kabát.

Během veletrhu proběhne několik autogramiád se zajímavými hosty, například s jezdci z letošního Dakaru, kteří přivezou i své autentické stroje.

Odborný den - čtvrtek 3. března 2016 – pavilon P

Tisková konference pro odbornou veřejnost Automotodrom – na stánku 034 v 10.30 hodin
Tisková konference ke Grand Prix České republiky a sezóně 2016 na Masarykově okruhu za účasti Ivany Ulmanové za AMD, primátora Petra Vokřál za město Brno a Adama Svobody za Spolek pro GP ČR.  

Tisková konference pro odbornou veřejnost Harley Davidson – na stánku 003 v 11.00 hodin
Americká motorkářská ikona Harle-Davidson představí novinky pro nadcházející sezónu a zároveň projekt The Battle of the Kings 2016. V letošním roce budou dealeři Harley-Davidson upravovat model Iron 883. Na setkání na stánku Harle-Davidson představí 20 nejnovějších modelů, kolekci MotorClothes a budou zde vystaveny soutěžní přestavby modelů Iron 883 v rámci již umiňovaného projektu The Battle of the Kings 2016.

Slavnostní zahájení veletrhu – na pódiu v 13.00 hodin

Tradiční zahájení Motosalonu za přítomnosti primátora města Brna Petra Vokřála, jezdce Karla Abrahama, testovacího jezdce Pepy Sršně a dalších známých tváří.

BMW Motorrad – na stánku 021 v 13.30 hodin
Tuzemská exkluzivní premiéra. V letošním roce vstupuje BMW do segmentu maloobjemových motocyklů, a to s modelem G 310 R – jedná se o lehký roadster vhodný nejen do města, ale samozřejmě i pro začínající bikery.

Premiéra elektroskútru Čezeta 506 – na stánku 020 v 13.45 hodin Výstavní premiéru na Motosalonu 2016 absolvuje také nový elektroskútr Čezeta 506 s designem legendárního „prasete”. 

Kaskadéři z Crazy DayTradičně se návštěvníci mohou těšit na kaskadérskou skupinu Crazy Day se zbrusu novým programem, která nabídne ve venkovní Show Areně před pavilonem P a Z kaskadérskou show od synchronních jízd a Globusu smrti přes kaskadéry na kolech na speciálních rampách a trial až po parkouristy i flatland. Kaskadéři zvládají nejen napínavou show, ale jsou schopni i vysvětlit, jak zvládnout praktické zkoušky v motoškolách. O tom se přesvědčíte na testovací dráze s ukázkami úkolů, které jsou nutné pro zvládnutí zkoušek k řidičáku na motorku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků