Hlavní obsah
Foto: K3 Bohumín

Bohumín už v sobotu opanují městské slavnosti. Přijede i Hana Zagorová

Městské slavnosti v Bohumíně se blíží. Propuknou už v sobotu 21. června od 14 hodin ve zdejším Hobbyparku v těsné blízkosti aquacentra a adventure golfu. Nebude chybět pohádková stezka pro děti, grilované speciality a hlavně muzika.

Foto: K3 Bohumín
Bohumín už v sobotu opanují městské slavnosti. Přijede i Hana Zagorová

Hlavními hvězdami programu jsou Hana Zagorová, Yo Yo Band, Kamil Střihavka, Oceán a Grog.

„Jednou za rok se snažíme uspořádat pro Bohumíňáky větší akci a tou jsou právě městské slavnosti, které nabízí pestrý hudební i doprovodný program. Těší nás, že se nám daří do Bohumína dostat zvučná jména. Letos to bude Hanka Zagorová a Kamil Střihavka. Snažíme se oslovovat interprety, které mají lidé rádi, a uspořádat takové aranžmá slavností, aby bylo příjemné pro všechny generace. Zaměřujeme se i na rodiči s dětmi. Vloni se nám osvědčila pohádková soutěžní stezka v přilehlém zimním stadionu, takže na děti čeká i letos, stejně jako spousta atrakcí i dílnička, z níž si výrobky budou moci odnést domů,” řekl Karel Balcar, ředitel pořádající městské agentury K3 Bohumín.

Soutěžní pohádková stezka nabídne deset stanovišť, na kterých se to bude hemžit postavami z pohádek. Děti se mohou těšit také na výtvarné dílničky, kde se budou vyrábět zvířátka z plyšových drátků, prstoví maňásci či vlastní magnetky. Chybět nebude ani na malování na tvář a tvarování balónků s klauny. Využít bude možné i spoustu atrakcí – obyčejnou či bungee trampolínu, autíčka, kolotoče, skákadla i 3G simulátor. 

Dospělí si budou moci vychutnat kotel kvalitní muziky. Od 14:30 zahraje skupina Oceán, v 16 hodin nastoupí Kamil Střihavka & Leaders. V 18 hodin to rozjede pěkně od podlahy kapela Yo Yo Band a od 19:30 vystoupí hlavní hvězda letošních slavností – Hana Zagorová spolu se skupinou Jiřího Dvořáka. Porci muziky zakončí ve 21 hodin tradičně domácí formace Grog.

Kromě muziky bude možné ochutnat grilované speciality, sýry, klobásky, kukuřici, cukrovinky, medovinu, bramborové spirálky, minidonátky anebo chléb se škvarky. Z nápojů bude k mání pivo, víno z černého rybízu, míchané nápoje nebo káva. V nabídce městských slavností budou i stánky s různým zbožím, od ručně malovaných kabelek přes koření, včelí produkty až po hračky a mnoho dalšího.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků