Hlavní obsah
Foto: Helena Kadlčíková

Aneta Langerová zazpívá v Ostravě

Ostravští fanoušci měli možnost si nový koncertní program Anety Langerové vychutnat už před rokem. Letos zpěvačka v DK Akord opět vystoupí, a to ve středu 6. dubna od 20 hodin. Koncert bude pokračováním úspěšného turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu.

Foto: Helena Kadlčíková
Aneta Langerová zazpívá v Ostravě

„Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,” uvedla Aneta Langerová.

O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů.

Spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovali dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů.

Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 Bacardi Music Awards ji fanoušci ocenili za zpěvačku roku, albem roku bylo Na Radosti a písní roku Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby - CENY ANDĚL 2014 Czech Music Awards proměnila všechny v andělské sošky. A v roce 2015 přibyla andělská soška za videoklip Tragédie u nás na vsi. Dalším čerstvým úspěchem je dvouplatinová deska za 12 000 prodaných alb Na Radosti.

Na turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z nového alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků