Hlavní obsah
Foto: Zlínský zámek o.p.s.

5. ročník Zlín Design Marketu otevřel registraci pro vystavovatele

Zlínský zámek o.p.s. zahájil přípravu dalšího ročníku Zlín Design Marketu. Designéři, kteří se chtějí na akci představit, mají nyní možnost se registrovat k účasti. Samotný Zlín Design Market se koná o víkendu 24. a 25. listopadu. Je určený široké veřejnosti a kromě prodejní části nabídne i tematické workshopy.

Foto: Zlínský zámek o.p.s.
5. ročník Zlín Design Marketu otevřel registraci pro vystavovatele

Již popáté pořádá Zlínský zámek prodejní přehlídku mladého designu Zlín Design Market. Letos se koná již v závěru listopadu a stejně jako v předchozích letech nabízí designérům možnost ukázat svá originální díla a nabídnout je k prodeji.

Pro návštěvníky je to příležitost k nákupu nevšedních kousků z oblasti módy, šperků, bytových doplňků či grafiky a třeba tak pořídit jedinečné vánoční dárky. „Cílem projektu je propojovat všechny generace a vzájemně sdílet novinky ze světa designu,“ uvedla za organizátory Miroslava Kupčíková.

Základem je prodejní přehlídka autorských designových děl, na kterou navazují i oblíbené kreativní workshopy. Během nich mají návštěvníci možnost zapojit se do tvůrčí činnosti.

Designéři, kteří mají zájem o prezentaci své tvorby, se mohou registrovat do 7. října na http://www.zlin-design.cz/zdm_2018.

Pátý ročník Zlín Design Marketu bude mít otevřeno v sobotu 24. listopadu od 10 do 20 hodin a v neděli 25. listopadu od 10 do 16 hodin.

Projekt vznikl jako platforma pro sdílení designových novinek díky obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek, která ve spolupráci se Statutárním městem Zlín usiluje o znovuoživení zámku a zpřístupnění jeho prostor veřejnosti. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků