Hlavní obsah
Pokud e-shop za zboží umožňuje pouze platbu předem, nevěřte mu. Foto: GOPAS

Tipy na dárky, kterými potěšíte

Letos se více než jindy při nákupu vánočních dárků obracíme na e-shopy, ať už zboží koupíme přímo na nich a vyzvedneme si je od dopravce, na výdejním místě, nebo na základě objednávky v kamenné prodejně.

Pokud e-shop za zboží umožňuje pouze platbu předem, nevěřte mu. Foto: GOPAS
Tipy na dárky, kterými potěšíte

Výběr na e-shopech bývá pestřejší než v tradičních obchodech. Díky různým srovnávačům cen a seznamu webových stránek, na nichž můžeme koupit stejný produkt, se nám k němu otevírá rychlá a snadná cesta z pohodlí domova, a navíc často cenově výhodnější. Nechte se inspirovat!

Nákup přes internet
Objednávejte zboží jen na dobírku, možnost zaplacení pouze předem je podezřelá.
Seriózní e-shop uvádí snadno ověřitelné zákonné údaje jako např. obchodní jméno, IČO, DIČ, bankovní spojení, telefon, adresu fyzickou i elektronickou, telefonní linky do poboček, kde lze zboží převzít.
Přebírejte od dopravce jen zásilku s neporušeným obalem!
Většinu zboží máte právo do 14 dnů vrátit bez udání důvodu, ovšem na vlastní náklady. Veškeré platby související s kupní smlouvou získáte zpátky. 
Anketa
Potěšila by vás pod stromečkem osobní váha?
Ano, tu zrovna potřebuji!
5.6 %
Kdybych ji potřeboval/a, tak asi ano.
20.5 %
Ani moc ne.
12.7 %
Ne! To je krajně nevkusný dárek!
61.2 %
Celkem hlasovalo 1195 čtenářů.

Vánoční přehlídka adventních věnců našich čtenářů

Také si rádi navozujete příjemnou dobu očekávání vánočních svátků zapalováním svíček na svém adventním věnci? Patříte dokonce k těm, kteří si jej nejprve sami vyrobili?

Pokud ano a rádi byste se s ním pochlubili, nebo prostě jen nabídli inspiraci ostatním čtenářům, pošlete nám fotografie svého adventního věnce orientované na šířku do 21. prosince s pár slovy na vysvětlenou. Z došlých snímků vybereme nejzdařilejší díla a uspořádáme z nich vánoční přehlídku.

Své snímky můžete posílat na adresu bydleni@novinky.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků