Hlavní obsah
Vánoce jsou pro operátory nejsilnější období v roce. Foto: Profimedia.cz

Operátoři před Vánocemi lákají na levné mobily, zvýhodněné volání i benefity

Mobilní operátoři před letošními Vánocemi ve svých nabídkách vsadili na levné mobily, zvýhodněné volání i rozšířený věrnostní program. Většinou se přitom kvůli vysoké nasycenosti trhu zaměřili na současné zákazníky. Vyplývá to z informací firem.

Vánoce jsou pro operátory nejsilnější období v roce. Foto: Profimedia.cz
Operátoři před Vánocemi lákají na levné mobily, zvýhodněné volání i benefity

Telefónica svou předvánoční kampaň postavila na rozšířené nabídce ve svém věrnostnímu programu O2 Extra výhody. "Naši nabídku výhod jsme rozšířili o novou nabídku partnerů, mezi nimiž je hračkářství Bambule, Tescoma, AlpinePro a Lékárny Lloyds. Výraznou slevu mohou zákazníci nově uplatnit také při nákupu skipasu ve čtrnácti skiareálech v České republice," uvedl ředitel marketingové komunikace Lukáš Antoš. V rámci programu nabídne operátor se slevou vybrané typy mobilů.

Podle průzkumu agentury Ipsos plánují na nákup vánočních dárků využít věrnostní nebo benefitní program více než dvě třetiny lidí, přitom slevy z těchto programů využívá až 90 procent populace. Nový věrnostní program O2 mohou využívat zákazníci mobilních i pevných sítí včetně uživatelů internetu.

Sedm telefonů za sedm korun

Vodafone přišel s nabídkou sedmi dotovaných telefonů za cenu sedm korun, pokud se zákazník zaváže k určité minimální výši měsíční útraty. Vedle toho operátor připravil pro nové i nynější zákazníky limitovanou vánoční edici předplacených karet.

S novou kartou zaplatí zákazník za hovor do vlastní sítě, který může trvat až hodinu, sedm korun. Do ostatních sítí vyjde minuta hovoru na sedm korun. Zákazníci, kteří si Vodafone kartu bez limitu pořídí a aktivují do 31. ledna 2013, získají navíc 100 SMS do všech sítí na jeden měsíc.

Bezplatné hovory v rámci sítě

T-Mobile od listopadu nabízí novým i současným uživatelům svých tarifů S námi bezplatné hovory v rámci sítě. Stávající klienti budou moci volat bezplatně tři měsíce, noví se smlouvou na dobu určitou získají 12 měsíců. Uživatelé vyšších tarifů při prodloužení smlouvy nebo podpisu nové získají po celou dobu její platnosti o třetinu nižší paušál.

Vedle toho T-Mobile na konci roku nabízí Internet na cesty o čtvrtinu levněji a chytrý telefon se speciální vánoční slevou. Pro Twist zákazníky má T-Mobile hovory do všech sítí za poloviční cenu 2,50 Kč za minutu.

Vánoce jsou pro operátory nejsilnější období v roce. Podle odhadů odborníků se na trhu v posledním čtvrtletí prodá jeden milión nových mobilních telefonů, což jsou zhruba dvě pětiny jejich celoročního prodeje. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků