Hlavní obsah
Mojmír Maděrič Foto: Profimedia.cz

Herec Mojmír Maděrič cítí vánoční atmosféru už od listopadu

Oblíbený herec Mojmír Maděrič má rád Vánoce a pravidelně je tráví se svou rodinou. Na jejich štědrovečerním stole nikdy nechybí dobrý bramborový salát a kapr. Na svátky se prý vždy těší už s předstihem o měsíc dřív.

Mojmír Maděrič Foto: Profimedia.cz
Herec Mojmír Maděrič cítí vánoční atmosféru už od listopadu

„Vánoce cítím vždycky už v listopadu. Je to pro mě taková zvláštní vůně, která tyto krásné svátky signalizuje,“ prozradil herec s tím, že 24. prosince připravuje večeři on.

„Na Štědrý den už mám bramborový salát hotový z předešlého dne, takže mi už jen zbývá stáhnout, vyfiletovat a naporcovat kapra a zbytek už je pak opravdu na mých dětech,“ řekl Mojmír, který prý půst nedrží a přes den si u nich každý najde něco k jídlu sám.

„Jsme spíš konzervativní, takže žádné novinky nevymýšlíme, jen před večeří všechno připravíme ke stolu, od kterého už se nesmí vstávat. Několik Vánoc jsem kvůli zájezdům s divadlem strávil mimo domov, ale musím přiznat, že to pro mě bylo utrpení,“ řekl herec, který se nyní pravidelně objevuje na obrazovce v seriálu Modrý kód. Přes svátky má ale od práce volno.

Vedle toho Maděrič přiznal, že si jako malý kluk naděloval dárky sám.

„V dětství jsem dostával spoustu dárků, ale mí sourozenci si ze mne utahovali a tvrdili, že žádný dárek nedostanu. Proto jsem si každoročně pro jistotu koupil aspoň jeden sám. Na závěr jedno vánoční heslo, které z legrace vymyslel můj kamarád: Nedáš, dostaneš!,“ dodal herec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků