Hlavní obsah

Daniela Peštová má mezinárodní Vánoce

O svém soukromí s novináři ze zásady nemluví. Pro Novinky.cz ale Daniela Peštová udělala výjimku a svěřila se s intimními detaily, jak s partnerem Paľem Haberou a svými dětmi tráví Vánoce.

Daniela Peštová má mezinárodní Vánoce

„U nás jsou to vždycky takové česko, slovensko, italsko, americké svátky. Dalo by se říct, že je to od každého trošku,“ svěřila se Daniela. „České a slovenské jsou proto, jelikož je slavíme 24. prosince. Itálie se u nás doma projevuje tak, že se na Štědrý den děje všechno o něco později, jak je pro jižní národy obecně zvykem. A amerického ducha nám dodává Santa Klaus. Naše děti ale příliš neřeší, jestli nosí dárky Santa nebo Ježíšek. Podstatné pro ně je, že jsou dárky pod stromečkem,“ vysvětluje Peštová.

A proč vlastně v domácnosti Peštové a Habery vzniká takový obyčejový guláš? Důvodem je to, že krásná Češka má se Slovákem Haberou dceru Ellu a syna Paula Henryho a otcem nejstaršího syna Yannicka je italský obchodník Tomasso Butti. Krom toho celá rodina řadu let žila v New Yorku a navíc Daniela na své děti mluví výhradně v angličtině.

Topmodelka se nechala slyšet, že je to v její domácnosti přes svátky někdy dost divoké. „Jednou se stalo, že nám začal hořet adventní věnec. Prohořel skrz jídelní stůl v obýváku. Paradoxní bylo, že se pět metrů od požáru dívaly spokojeně na televizi naše děti a vůbec je tahle příhoda nerozhodila,“ dodává Peštová, která se historce už jen směje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků