V červenci vstoupil do svazku manželského, ale protože se svou ženou předtím dlouho žil, rozdíl nepociťuje. „Zrovna včera jsem se zase přistihl v tom, že jsem se podíval na svůj snubní prsten na prsteníčku a řekl si: Vždyť já jsem vlastně ženatý! Nějak mi to pořád nedochází. Když to shrnu, tak je to vlastně pořád stejné, v tom dobrém slova smyslu, samozřejmě. Svoji ženu miluju a miloval jsem ji i před svatbou. Teď jsme jen navíc okroužkovaní. Takže ani Vánoce nebudou v tomto směru jiné,“ říká zpěvák, který i letos bude trávit svátky na více místech.

Tradičně Vánoce oslaví se ženou v Praze, ale nebudou chybět návštěvy rodičů - jeho na Moravě i Eliščiných ve východních Čechách. „Máme oba skvělé rodiny a ty mají být o Vánocích spolu.“

Silvestr pro něj ale bude už zase zcela pracovní. „Původně jsem chtěl vyrazit na hory, ale jelikož mi do toho skočil jeden koncert v Brně, zřejmě ho tedy strávím pracovně. Už se ale docela těším na příští rok, protože ten letošní byl neuvěřitelně náročný a v některých věcech i dost perný,“ říká.

Režim posledních měsíců jeho slova potvrzuje. Dodělává své CD, zkouší jednu z hlavních rolí v muzikálu Mamma Mia!, a aby toho neměl málo, ještě dokončuje studium na vysoké škole. „Přes dva měsíce jsem každý den zkoušel, do toho psal závěrečnou práci a učil se na státnice. To jsem dělal po nocích nebo brzy ráno. Proto jsem vydání cédéčka musel odsunout. Nové album čeká na rok 2015, to jsem si slíbil,“ vzkazuje fanouškům.