Možná proto slaví v Británii úspěch služba, kterou nabízí jeden z internetových obchodů. Firebox.com za mírný poplatek zabalí mužům dárky tak mizerně, že jejich partnerka nebude ani v nejmenším pochybovat o tom, že je nebalili oni sami.

Na balení dárků obchod najal dvacítku svých řidičů vysokozdvižných vozíků, kteří mají za úkol zabalit každý balíček tak rychle, jak to jde, s využitím ošklivé hnědé lepenky a vynaložením jen minimální péče.

Služba s případným názvem CrapWrap (svinské balení) začala fungovat minulý týden a už přilákala více než 500 zákazníků. Ať je to kniha, DVD, anebo něco mnohem složitějšího - například kuchyňské nádobí - tým baličů zaručuje, že ho zabalí dostatečně zmatečně. Na požádání jsou schopni dodat i balíček v hnědém papíře s vachrlatě uvázanou růžovou mašličkou.

Devětadvacetiletý Kevin Smith je hrdý, že je nejhorším baličem v londýnském skladu firmy. "Jsem příšerný," cituje ho internetový zpravodajský server news.com.au. "Nedostal jsem žádné pokyny. Jen mě požádali, abych to zpackal se spoustou hnědé lepenky a postaral se o to, aby tam byly trčící rohy a zmuchlané hrany. Je to prima odreagování od normální práce."