Vince Vaughn (37), který se proslavil především ve třetím pokračování Spielbergova filmu Jurský park - Ztracený svět a hrál i po boku Owena Wilsona v komedii Nesvadbovi, nyní hraje Freda, bratra Santa Clause v novém filmu Fred Claus.

Při té příležitosti vzpomíná na smutný den, kdy mu sousedé řekli, že ten přátelský mužík, který rozdává dárky, neexistuje. Ten okamžik popisuje: "Oni na mě: Víš, že neexistuje žádný Santa Claus? A já, samozřejmě, aby mě neprokoukli, říkám: 'No jo, jasně, Santa Claus není'. Byl jsem nejmladší a sourozenci mi pak přikázali, abych to hlavně  neříkal mámě a tátovi, protože pak bychom taky už nemuseli nikdy dostat dárky."

"Když mi bylo šestnáct, tak jdu za tátou a říkám: 'Tati, kdy k nám přijde Santa komínem?' A můj táta říká, 'Podívej, to už vypadá dost divně. Jsi starší a starší, tak přece víš, že Santa není, ne?'"

Vaughn se však dušuje, že i přesto, že na Santu Clause již nevěří, hrál svou roli jeho bratra stejně poctivě, jako v dětství věřil že skutečně existuje.