Hlavní obsah
Karel Komárek Foto: KKCG

Nadace rodiny Komárkových pomůže seniorům

Nadace Karel Komárek Family Foundation (KKFF) nabízí rychlé granty na podporu organizací, které pomáhají seniorům ohroženým současnou situací. Nestátní neziskové organizace se sídlem v Česku mohou žádat o podporu od 20 tisíc do 200 tisíc korun, a to i opakovaně.

Karel Komárek Foto: KKCG
Nadace rodiny Komárkových pomůže seniorům

„V tuto chvíli není stanoven finanční strop pro celkovou pomoc. Spíše čekáme na kvalitu a potřebnost toho, co budou organizace žádat,“ řekla Právu mluvčí Komárkovy skupiny KKCG Dana Dvořáková.

Podporu od nadace rodiny Komárkových mohou dostat organizace, které se věnují například zajištění běžných každodenních potřeb seniorů, pečovatelské službě, komunitním projektům i jakýmkoli dalším projektům, které jsou cíleny na podporu seniorů v současné krizové situaci i pro dobu po akutní krizi.

„Monitorovali jsme situaci, oslovili řadu organizací a diskutovali s nimi o jejich aktuálních potřebách. Naším záměrem je poskytovat rychlou, cílenou pomoc, a proto podpoříme odborníky, kteří jsou pro nás zárukou toho, že udělené granty budou mít potřebný dopad,“ uvedl ředitel KKFF Luboš Veselý.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků