Hlavní obsah

Tereza Pergnerová bude na Vánoce hostitelkou

I když do Štědrého večera je ještě poměrně dlouhá doba, moderátorka Tereza Pergnerová už žije horečnými přípravami. Chce, aby letošní Vánoce pro ni i celou rodinu byly na rozdíl od těch loňských opravdu šťastné.

Tereza Pergnerová bude na Vánoce hostitelkou

Loni byla zamilovaná do Adriana Stojkova, se kterým se seznámila při moderování VyVolených. Vztah se ale brzy rozpadl a rozčarovaná Tereza zůstala se synem Samuelem opět sama. Nejhorší zklamání prožívala právě o Vánocích, kdy její milý ani nezavolal. To je ale všechno už pryč a Tereza se letos chystá na první Vánoce, kdy bude hostitelkou ona sama. Sezvala rodinu k sobě do nového bytu, který má v pražských Košířích.

"Už se moc těším a hlavně plánuji, jak všechno zařídím, letos poprvé místo maminky já sama," chlubí se moderátorka. "Naštěstí mí příbuzní přijedou na celý týden, tak se užijeme už před Štědrým dnem. A jsem si jistá, že to bude moc krásné. Určitě mi se vším pomůže i Sam, který je teď pro mne ten nejdůležitější partner," dodala.

Vánoce nebudou pro Terezu Pergnerovou letos jen čistě rodinnou záležitostí, hodlá také pracovat. V současné době připravuje pro Primu například jeden ze silvestrovských pořadů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků