Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Adrenalinová žádost o ruku trochu jinak

Těch příběhů jsou mraky. Jeden originálnější než druhý. Žádost o ruku bývá někdy megalomanským gestem, někdy romantickým zážitkem, ale jindy, jako v případě britského páru, se může stát poměrně adrenalinovou zábavou. A přesto bezpečnou. Tedy, pokud si snoubenka zrovna nenasadí brýle.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Adrenalinová žádost o ruku trochu jinak

Třicetiletý Edi Okoro z anglického Herefordshiru se rozhodl, že je na čase požádat svoji přítelkyni o ruku. Protože se ale Okoro neřadí mezi muže, kteří by si vše plánovali podrobně a s předstihem, rozhodl se, že si zkrátka zásnubní prstýnek vezme k sobě a při vhodné příležitosti o dva roky mladší přítelkyni Cally požádá o ruku.

Cally basically can’t see without her glasses 😕...... so I took advantage 🤣🤣😎

Zveřejnil(a) Edi Okoro dne Pondělí 26. srpna 2019

„Jsem spontánní člověk, navíc, kdybych Cally vzal na neplánovanou dovolenou nebo nějakou luxusní večeři, mohla by mít podezření,” uvažoval Okoro. Měsíc tak nosil prstýnek u sebe a čekal. „Jednou mě však Cally málem zpozorovala, jak se na prstýnek dívám, a v tu chvíli mě to napadlo,” vysvětluje muž.

A challenge plus my “brave levels” maxing out, resulted in her holding the ring for a photo 😂 https://m.facebook.com/Cally-Edi-112478656797372/

Zveřejnil(a) Edi Okoro dne Pondělí 26. srpna 2019

Od té doby se rozhodl Okoro riskovat prozrazení a začal dokumentovat situace, při kterých je s prstýnkem v naprosté blízkosti nic netušící snoubenky. Vznikly tak fotografie, kdy má žena při spánku prstýnek položený na ruce a podobné. Ovšem zřejmě i největší risk s videem pobavenému Okorovi vyšel a žena z dálky nepoznala vůbec nic.

Pár si nakonec založil vlastní facebookovou stránku dokumentující nevšední přípravy žádosti o ruku. Na konci srpna se na sociální síti objevil i snímek, kde má žena prstýnek již na ruce. Okoro však zatím neprozradil, jak nakonec k žádosti došlo. Doplnil ale, že snoubenka v průběhu dokumentování na nic nepřišla. Celá vtipná žádost o ruku je zdokumentována na jejich profilu.

So we did end up getting engaged, and no I didn’t get caught 😉.....but how I did it is a story for another time 🤣 stay...

Zveřejnil(a) Edi Okoro dne Sobota 31. srpna 2019
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků