Hlavní obsah
O Lucii byl velký zájem. Foto: Milan Malíček, Právo

Tisíc lidí čekalo ve frontě kvůli lístkům na Lucii

Obnovená skupina Lucie se v sobotu v Karlových Varech zúčastnila charitativního šlapání na rotopedech. Rockeři tak přispěli nadacím DebRA a Paraple. Mezitím se vedle nich vytvořila obrovská fronta zájemců o lístky na jejich koncert.

O Lucii byl velký zájem. Foto: Milan Malíček, Právo
Tisíc lidí čekalo ve frontě kvůli lístkům na Lucii

Člen Lucie Michal Dvořák se do šlapání pořádně opřel, zatímco jiní zvolili vyloženě procházkové tempo.

„Je to pro dobrou věc a kapela Lucie tohle dělala vždycky, za výtěžek z jednoho koncertu jsme třeba koupili sanitku,” řekl Novinkám Michal Dvořák.

Zatímco kapela šlapala, před pokladnami Energy zóny ČEZ mezi Richmondem a Poštovním dvorem se sešlo přes tisíc lidí, kteří si chtěli vyzvednout lístky na sobotní koncert. Pro akreditované jsou zdarma.

Skupina Lucie v Karlových Varech

Foto: Milan Malíček, Právo

Areál Poštovního dvora bude přístupný od 19 hodin, ale Lucie bude hrát od deseti.

Na příští rok chystá skupina velké turné po největších halách ČR a SR. Vypukne 26. května v Košicích (Steel Arena), 29. května se přesune do Bratislavy (Slovnaft aréna), 1. června do Ostravy (ČEZ aréna), 4. června do Brna (Kajot aréna) a 10. června do Prahy (O2 arena).

V Ostravě a v Brně stojí lístky od 590 korun výše, do pražské O2 areny je pořídíte od 490 korun. Pražské lístky se prodávají v síti Sazka Ticket, další v síti Ticketpro a slovenské v síti Ticketportal.

V největších halách, jaké jsou v ČR i SR k dispozici, bude postaveno unikátní hydraulické pódium, které lidem umožní být v blízkém kontaktu se skupinou. Koncerty budou dvouhodinové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků