Hlavní obsah
Tatiana Dyková a Janko Popovič Volarič ve filmu Příliš osobní známost. Foto: Bioscop

ŽEBŘÍČEK: Superhrdinka s barevnými culíky na českou komedii nestačila

Jarní počasí o víkendu moc lidí do kin nenahnalo. S pouhými 29 643 diváky se na prvním místě žebříčku návštěvnosti českých kin stále drží komedie Příliš osobní známost s Tatianou Dykovou a Petrou Hřebíčkovou v hlavních rolích. Na záda jim dýchá poněkud střelená superhrdinka v podání Margot Robbie ve filmu Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn).

Tatiana Dyková a Janko Popovič Volarič ve filmu Příliš osobní známost. Foto: Bioscop
ŽEBŘÍČEK: Superhrdinka s barevnými culíky na českou komedii nestačila

Příliš osobní známost je česká komedie o dvou kamarádkách a jejich nejen milostném životě. Zatímco Natálie je šťastná svobodná třicátnice se slibně rozjetou kariérou, její nejlepší kamarádka Simona je čerstvě rozvedená a snaží se vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn dal přednost životu se svým otcem. Jak už to tak bývá, oběma dámám zkříží cestu muži. Simona zahání chmury v náruči temperamentního umělce Viktora, Natálie se seznámí s neodolatelným vdovcem Markem, jeho dcerkou a starostlivou tchyní, která přítomnost dalšího ženského prvku v domácnosti bere jako příležitost připomenout si, jaké to je po dlouhé době znovu randit.

Na druhé místo vtrhla komiksová superhrdinka Harley Quinn se svým emancipovaným dámským gangem. Po rozchodu s Jokerem se snaží střelená blondýnka s charakteristickými barevnými culíky začít nový život, což bez jeho ochrany není snadné. V hlavní roli filmu Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn), který volně navazuje na Sebevražedný oddíl z roku 2016, se představí Margot Robbie.

Margot Robbie je hlavní hvězdou filmu Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn).

Foto: Warner Bros.

Třetí příčka patří s velkým odstupem dramatu Petra Zelenky Modelář. Tentokrát se jedná o příběh dvou kamarádů, kteří provozují půjčovnu dronů. Zatímco majitel firmy přezdívaný Plech v podání Jiřího Mádla sní o velkých penězích, jeho parťák, chemik a letecký navigátor Pavel v podání Kryštofa Hádka chce napravit svět. S drony například monitorují elektrárny nebo sprejují ze vzduchu Petřínskou rozhlednu - brzy jim však nestačí ani to a „zábava” se jim poněkud zvrhává...

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
 1.Příliš osobní známost
29 643
2. -Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
29 008
3.57.Modelář
16 242
4. 2.Tlapková patrola: Vždy ve střehu
14 795
5. -Super Mazlíčci
12 368
6.
 3.Dolittle
11 700
7. 5.Králíček Jojo
11 392
8.
 7.Gentlemani   9 847
9.
 4.Jumanji: Další level
 8 054
10.
 8.Malé ženy
 7 054

Zdroj: Unie filmových distributorů


Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků