Hlavní obsah
Z filmu Flákači Foto: Gramercy Pictures

Kevin Smith napsal pokračování Flákačů, slavné komedie 90. let

Filmař Kevin Smith využil pandemii k tomu, že se zavřel doma a konečně dopsal scénář Twilight of the Mallrats. Jde o pokračování filmu Mallrats (Flákači) z roku 1995.

Z filmu Flákači Foto: Gramercy Pictures
Kevin Smith napsal pokračování Flákačů, slavné komedie 90. let

„Pětadvacet let po původním filmu se Brodie Bruce vrátí ve zbytečném pokračování,“ zavtipkoval Kevin Smith.

Slíbil, že se znovu setkáme s postavami jako Willam, Gwen, Brandy, TS, Trish, Mr. Svenning, LaFours a Mlčenlivý Bob. Scénář je prý praštěný, sentimentální a roztomilý.

V původním filmu hráli Jason Lee, Shannon Dohertyová, Jeremy London nebo Ben Affleck. Šlo o dva kamarády, TS (Jeremy London) a Brodie (Jason Lee), se kterými se rozešly přítelkyně, a tak se bezúčelně poflakují po obchoďáku a dělají různé nesmysly, čímž se roztáčí série bláznivých scének.

Nemainstreamový a poměrně originální film původně nebyl považován za zvlášť úspěšný, ale časem se stával stále populárnějším a podle některých je to dnes dokonce „kultovka“.

Kevin Smith se v devadesátých letech proslavil také filmy jako Hledám Amy nebo Dogma a Clerks (Mladí muži za pultem). Později přidal Clerks 2 nebo Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder. Z nového scénáře, který má 98 stran, je nadšený a těší se na realizaci. Dodal ale, že bude trvat měsíce, než se skutečně podaří zahájit natáčení.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků