Hlavní obsah
Letní festivaly lákají každoročně tisíce diváků. Letos to nebude jiné. Foto: Petr Hloušek, Právo

Vysočina fest láká na české a slovenské hudební jedničky

Další ročník největšího multižánrového festivalu na Vysočině se odehraje v Amfiteátru Jihlava v Březinových sadech. V minulosti tam vystoupili například David Koller, DJ Roxtar nebo Eddie Stoilow.

Letní festivaly lákají každoročně tisíce diváků. Letos to nebude jiné. Foto: Petr Hloušek, Právo
Vysočina fest láká na české a slovenské hudební jedničky

V roce 2020 se měl festival konat již poosmé, byl však z důvodu koronavirové pandemie zrušen.

Program

Každý rok je program pěkně nabitý. Na pódia se dostanou jen ti nejlepší hudebníci. Kdo to bude v roce 2021, pořadatelé festivalu teprve zveřejní.

Vstupenky radši kupte dřív než později

Cena za dvoudenní vsupenku je momentálně 1350 korun, jednodenní jsou nedostupné. Vše o cenách lístků najdete na webových stránkách festivalu.

Vstupenky na zrušený ročník 2020 jsou platné i pro příští rok, musíte si je však nechat vyměnit. Podrobný návod na výměnu najdete na webu festivalu.

Doprava i na kole

Nadšenci do bicyklů určitě potěší zpráva, že areál Vysočina festu leží na mezinárodní cyklostezce Jihlava – Třebíč – Raabs, respektive cca 1,3 km od jejího startu v Jihlavě, na festival tak klidně můžete přijet na kole. Kola lze následně zamknutá zaparkovat u vstupní brány. Na festival se také lze dopravit autobusem. Vystupte na zastávce Amfiteátr Jihlava.

Ubytování už od čtvrtka

Stanové městečko přímo sousedí s areálem Vysočina festu a je zpoplatněno. Možnost ubytování pro první nedočkavce bude už ve čtvrtek už od 12 hodin.

Ceny ubytování:

stan na 3 dny/noci – 100 korun

osoba ve stanu na 3 dny/noci – 300 korun

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků