Hlavní obsah
Letní festivaly lákají každoročně tisíce diváků. Letos to nebude jiné. Foto: Petr Hloušek, Právo

Vysočina fest láká na české a slovenské hvězdy. Ročník 2021 se ale přesouvá

Největší multižánrový festival na Vysočině se odehrává v Amfiteátru Jihlava v Březinových sadech. V minulosti na něm vystoupili například David Koller, DJ Roxtar nebo Eddie Stoilow. V roce 2020 se festival v důsledku protiepidemických opatření nekonal - jaký osud jej potkal letos?

Letní festivaly lákají každoročně tisíce diváků. Letos to nebude jiné. Foto: Petr Hloušek, Právo
Vysočina fest láká na české a slovenské hvězdy. Ročník 2021 se ale přesouvá

V roce 2020 se měl festival konat již poosmé, byl však z důvodu koronavirové pandemie zrušen. A stejný osud potkal i ročník 2021, který pořadatelé přesunuli na 7.- 9. 7. 2022.

Program

Každý rok je program pěkně nabitý. Na pódia se dostanou jen ti nejlepší hudebníci. Kdo to bude v roce 2022, pořadatelé festivalu teprve zveřejní.

Vstupenky je potřeba vyměnit

Vstupenky na zrušený ročník 2020 a potažmo i 2021 jsou platné i pro příští rok, musíte si je však nechat vyměnit přes Změnové centrum.

Doprava i na kole

Nadšenci do bicyklů určitě potěší zpráva, že areál Vysočina festu leží na mezinárodní cyklostezce Jihlava – Třebíč – Raabs, respektive cca 1,3 km od jejího startu v Jihlavě, na festival tak klidně můžete přijet na kole. Kola lze následně zamknutá zaparkovat u vstupní brány. Na festival se také lze dopravit autobusem. Vystupte na zastávce Amfiteátr Jihlava.

Ubytování už od čtvrtka

Stanové městečko přímo sousedí s areálem Vysočina festu a je zpoplatněno. Možnost ubytování pro první nedočkavce bude už ve čtvrtek už od 12 hodin.

Ceny ubytování:

  • stan na 3 dny/noci – 100 korun
  • osoba ve stanu na 3 dny/noci – 300 korun
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků