Hlavní obsah
Diváci na Metronome Festivalu Prague. Foto: Petr Hloušek, Právo

Metronome Festival je relativní nováček mezi festivaly, ale láká už desetitisíce návštěvníků

Metronome Festival se v Praze koná od roku 2016. Dvoudenní hudební jízdu by si fanoušci normálně užili v červnu, po loňských přesunech (nejprve z června na září 2020, pak na červen 2021) se organizátoři rozhodli učinit stejný krok i letos. Pořádají však alespoň částečnou náhradu - Metronome Prague Warm Up.

Diváci na Metronome Festivalu Prague. Foto: Petr Hloušek, Právo
Metronome Festival je relativní nováček mezi festivaly, ale láká už desetitisíce návštěvníků

Warm Up se bude konat 10. až 12. září a má fanoušky kvalitní hudby nažhavit na příští rok, se na okraji Stromovky představí např. britská skupina Morcheeba s albovou novinkou Blackest Blue.

V roce 2022 se Metronome Festival bude (doufejme) konat v areálu Výstaviště Praha sousedícím se Stromovkou ve dnech 23. až 26. června, a to již popáté. Organizátoři akce chtějí oslovit posluchače různých žánrů i věkových kategorií, program tak bude jistě opět pestrý.

Program

V minulosti na festivalu vystoupili například Sting, Massive Attack nebo Kraftwerk. Pro rok 2022 jsou zatím „taháky” akce Nick Cave and The Bad Seeds, Beck či Oh Wonder. Další vystupujícící budou postupně odhalováni.

Vstupenky

Vstupenka na celé trvání festivalu „plnohodnotné” verze Metronome je v prodeji za 1990 či 2290 korun, v nabídce jsou i další varianty vstupenek, stačí mrknout na oficiální stránky festivalu. Vstupenky zakoupené na zrušenou akci v roce 2020 (potažmo 2021) platí i v náhradním termínu.

Metronome Warm Up má limitovanou kapacitu a do prodeje jde nyní pouze 300 třídenních vstupenek (1200 Kč, VIP za 2400 korun) a k tomu jednodenní vstupenky na sobotu (800 Kč), kdy vystoupí Morcheeba. Jakmile bude znám celý program akce, půjdou do prodeje i lístky na pátek a neděli.

Doprava po Praze

Na festival se nejlépe dostanete metrem na zastávku Nádraží Holešovice. Potom dojdete pěšky na Výstaviště Holešovice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků