Hlavní obsah
Metronome Prague Foto: Petr Hloušek, Právo

Hudební festival Metronome Prague se přesunul na září

Kvůli koronaviru se přesunul velký festival Metronome Prague. Nový termín je 17. až 19. září na pražském Výstavišti.

Metronome Prague Foto: Petr Hloušek, Právo
Hudební festival Metronome Prague se přesunul na září

„Vítáme všechna mimořádná opatření, která se dnes dějí. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců, členů organizačního týmu a dalších lidí, kteří jsou do realizace Metronome Prague zapojeni, jsou pro nás na prvním místě,” uvedla mluvčí festivalu Martha Häckl.

„Na přípravu festivalu jsme již vynaložili mnoho úsilí a energie. Vyjednávali jsme se stovkami umělců, interpretů z ČR i ze světa. Připravovali jsme festival se spoustou komerčních partnerů i institucí v čele s hlavním městem Prahou. Pro rozšířený třídenní Metronome jsme nachystali zcela unikátní program. S novým termínem z něj vyroste pro všechny ještě magičtější zážitek.”

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, ale těm, kteří se v září akce nebudou moci zúčastnit, nabízí pořadatelé vrácení peněz.

Festival Novinkám nepotvrdil, že v novém termínu vystoupí všichni ohlášení umělci. Podrobnosti zveřejní později.

Třídenní vstupenky se prodávají za 2290 Kč, jednodenní na čtvrtek za 1 190 Kč a jednodenní na pátek nebo sobotu za 1590 Kč. Kromě třídenních VIP vstupenek za 4 290 Kč lze také zakoupit VIP jednodenní vstupenky na libovolný den za 2 890 Kč.

Na samotném festivalu bude možné platit pouze elektronicky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků