Hlavní obsah
Vlasta Horváth vydal své čtvrté autorské album. Foto: archiv umělce

Vlasta Horváth vydal velmi osobní album, které ve čtvrtek pokřtí v Praze

Zpěvák a multiinstrumentalista Vlasta Horváth vydal své čtvrté album. Kolekce se jmenuje Stále nevěřím a nabízí deset nových písniček plus bonus. Její křest proběhne ve čtvrtek 14. března v pražském Paláci Akropolis. Horváthovými hosty budou zpěvák David Kraus a Peter Freestone, osobní asistent Freddieho Mercuryho.

Vlasta Horváth vydal své čtvrté autorské album. Foto: archiv umělce
Vlasta Horváth vydal velmi osobní album, které ve čtvrtek pokřtí v Praze

„Celé album je věnované svému bratru Martinovi, který bohužel už není mezi námi. Věřte, že jsem do něj vložil doslova všechno, celé své srdce, a věřím, že díky těmto písním tady bude bratrův odkaz žít dál,“ řekl Horváth.

Je autorem všech písní jak po hudební, tak i textové stránce. „Právě na to jsem obzvlášť hrdý. Cítím, že se mi podařilo posunout dopředu i jako textaři, a to velmi prospělo mým písním,“ uvedl.

Na křest desky si Horváth jako kmotry pozval Davida Krause a Petera Freestona. „Všichni tři máme společné to, že milujeme písně Queen a Peter dokonce prožil po boku Freddieho Mercuryho většinu času svého života,“ vysvětlil.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
Místo zázraků - Vlasta Horváth [CD]
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků