Hlavní obsah
Lazzareth v akci Foto: archiv kapely

Sto tisíc Snowboarďáků

Nová česká komedie z hor Snowboarďáci, která se po svém uvedení do kin stala letošním nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti za první víkend, se i nadále těší velkému zájmu publika.

Lazzareth v akci Foto: archiv kapely
Sto tisíc Snowboarďáků

V rámci slavnostního sobotního představení ve Velkém kině ve Zlíně je očekáván již sto tisící návštěvník. Uvedení filmu doprovodí tvůrčí a herecká delegace  v čele s režisérem Karlem Janákem a oběma hlavními představiteli Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem.

S herci a tvůrci se budou moci diváci setkávat na slavnostních představeních po celé České republice až do ledna příštího roku. "Rozhodli jsme se pro poměrně dlouhou šňůru slavnostních představení," říká producent Pavel Melounek. "Pro herce a tvůrce to sice představuje náročný program, ale bezprostřední kontakt s diváky považujeme za velmi důležitý. Chceme dát najevo všem našim divákům, po celé republice, jak moc si jich vážíme."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků