Hlavní obsah
Aleš Háma Foto: Milan Malíček, Právo

Sobotní StarDance má spolumoderovat Aleš Háma

Tuto sobotu by se měl v zábavné soutěžní show StarDance v České televizi (ČT) objevit po boku moderátora Marka Ebena Aleš Háma. Moderátor, hudebník a komik by měl zaskočit za covidem onemocnělou Terezu Kostkovou, která pravděpodobně bude muset být ještě v sobotu 30. října v povinné karanténě.

Aleš Háma Foto: Milan Malíček, Právo
Sobotní StarDance má spolumoderovat Aleš Háma

Aleš Háma moderuje v současné době v ČT zábavnou vědomostní soutěž Kde domov můj?, která se vysílá každý den od pondělí do pátku v podvečer na ČT 1. Bude také uvádět spolu s Ondřejem Sokolem přímým přenosem přenášené vyhlášení divácké hudební ankety Český slavík 21 na Nově v pátek 19. listopadu večer.

„Čekáme, zda bude mít Aleš Háma negativní PCR test,“ potvrdila Právu jméno zvažovaného moderátora ve středu pozdě večer mluvčí ČT Karolína Blinková.

Dodala, že v povinné karanténě je spolu s Kostkovou dalších pět účinkujících StarDance, jejich jména ale nesdělila. „Sobotní StarDance zřejmě proběhne. Stále ale čekáme na kompletní výsledky PCR testů všech účinkujících,“ dodala mluvčí veřejnoprávní televize.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků