Hlavní obsah

Seriál Star Trek obnoví v roce 2017

Zatímco filmy ze světa Star Treku se točí často, seriál se na dlouho odmlčel. Tvůrci ale vyslyšeli volání nejvěrnějších fandů, kteří bez pravidelné dávky Star Treku nevydrží a vrátí se k seriálové tvorbě.

Seriál Star Trek obnoví v roce 2017

Seriál se po letech „unavil“ a na jaře 2005 ho přestali vysílat s nejistým příslibem, že se možná vrátí, ale to se deset let nedělo. Producent a scenárista Alex Kurtzman (zodpovědný za celovečerní Star Trek Into Darkness z roku 2009) se rozhodl produkovat seriál, který má údajně oživit kouzlo původní série Gena Roddenberyho.

Název zatím není jistý, premiéra už ale byla stanovena na leden 2017. Více podrobností o hercích či scénáři se objeví až během roku. Navíc se má do kin dostat ještě jeden celovečerní film – už v roce 2016.

Star Trek se začal točit v roce 1966. Zpočátku legrační a velmi laciný seriál s amatérskými triky získával stále větší základnu fanoušků, až se změnil ve velkorozpočtový celosvětový fenomén. Následovala spousta filmů, komiksů, knížek a vznik fanklubů od USA až po Asii.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků