Hlavní obsah
Ostrava 9.11.2016 Cvičný požární poplach Krajského úřadu MSK. Foto: Zdroj: KÚ MSK

Rodinná pouta porážejí Milionový pár

Rodinná pouta opět dominovala čtvrtečnímu večernímu programu. Dívalo se na ně 1,66 miliónu diváků. Podobně jako před týdnem vzbudila větší zájem než pořady Novy. V přímém střetu porazil seriál reality show Milionový pár, o niž zájem diváků neustále klesá.

Ostrava 9.11.2016 Cvičný požární poplach Krajského úřadu MSK. Foto: Zdroj: KÚ MSK
Rodinná pouta porážejí Milionový pár

Jestliže se na její premiéru dívalo přes 1,6 miliónu zájemců, první pokračování zhlédlo 1,45 miliónu lidí a třetí díl už jen 1,15 miliónu. Milionový pár není tedy tak úspěšný jako nová soutěž 1 proti 100, která vévodí úternímu večeru.

Lépe se daří seriálu Redakce. Největší zájem sice vzbudil první díl, na nějž se dívalo přes půldruhého miliónu lidí, obě následující pokračování si vybralo přes 1,3 miliónu lidí, byť třetí o pár desítek tisíc lidí méně než druhé. Přesto však připoutalo k programu Novy od 21:15 nejvíce diváků, a tak tomu bylo už po celý zbytek večera.

Souboji Novy s Primou Česká televize jen přihlížela, když Zapomenuté světlo na ČT 1 vidělo 880 tisíc lidí a přírodopisný seriál Život savců podle Davida Attenborougha na ČT 2 690 tisíc.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků