Hlavní obsah

Projekt bývalých členů Nirvany a Led Zeppelin je na internetu

Na internetu se před oficiálním vydáním objevila zdarma k poslechu deska Them Crooked Vultures. Skupina Them Crooked Vultures odehrála první koncert v srpnu 2009 a tvoří ji John Paul Jones (ex-Led Zeppelin), Dave Grohl (ex-Nirvana, Foo Fighters) a Josh Homme (Queens of the Stone Age).

Projekt bývalých členů Nirvany a Led Zeppelin je na internetu

Fandové už dlouho čekají na superskupinu, která by nahradila modly klasického rocku. Them Crooked Vultures tuto roli mohou splnit částečně. Ač hrají kvalitní syrový rock, do geniality Led Zeppelin mají daleko.

Především zpěv není tak vášnivý, aby strhl, a deska překvapivě téměř neobsahuje kytarová sóla, která klasičtí rockeři tolik milují. Nicméně čerpá ze zeppelinovské nálady a riffy ji celkem táhnou kupředu.

Alternativní, nepodbízivá hudba, která míří vysoko a je našlapaná energií, tak trochu postrádá producenta. Mnohem více než promyšlené album to připomíná volný jam dobrých muzikantů, kteří výsledný záznam nepilovali a prostě to "flákli" na internet.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků