Hlavní obsah
Miroslav Táborský v seriálu Vinaři Foto: TV Prima

Prima jedná o pokračování své podzimní novinky Vinaři

Televize Prima jedná o dalším pokračování své podzimní novinky Vinaři. Seriál, který v neděli odvysílal zatím poslední šestnáctý díl, sledovalo v průměru 1,14 miliónu diváků starších 15 let a znamenal nejúspěšnější novinku letošního podzimu, informovala vedoucí PR a komunikace Marie Fianová.

Miroslav Táborský v seriálu Vinaři Foto: TV Prima
Prima jedná o pokračování své podzimní novinky Vinaři

Zatím poslední díl seriálu Prima odvysílala v neděli. „Vinaři byli v podzimní sezóně jedním z našich stěžejních projektů a s trochou nadsázky mohu říci, že se jednalo o trefu do černého,” uvedl programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek. „A protože v dobré tradici se má pokračovat, mohu prozradit, že s tvůrci jednáme o pokračování seriálových Vinařů,” dodal.

Vinařům se podle Primy daří i na webu. Měsíčně navštěvuje mikrostránku pořadu v průměru 156 tisíc reálných uživatelů. A k dnešnímu dni dosáhly jednotlivé epizody celkově 1,84 miliónu přehrání, včetně bonusových materiálů je to přes šest miliónů přehrání. V prodeji je zároveň knižní zpracování seriálu a kolekce DVD.

Letošní hlavní novinku Primy přitom poznamenal spor s konkurenční Novou, pro kterou koncept původně vznikal a jež uvedla, že zvažuje veškeré právní cesty, jak svá zákonná práva na toto dílo chránit. Prima kritiku konkurenční stanice odmítla s tím, že podklady, které má k dispozici od producenta seriálu, jí dávají za pravdu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků