Hlavní obsah
 

Písnička a klip Kameny od kapely Poletíme? jsou o vodě a lásce

Brněnská skupina Poletíme? začne od 15. února opět naplno koncertovat. Aby navnadila své příznivce, připravila si pro ně nový videoklip. Obrazovou podobu získala oblíbená skladba Kameny z posledního alba Chce to hit!. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Písnička a klip Kameny od kapely Poletíme? jsou o vodě a lásce

Videoklip k písničce Kameny navazuje na starší klip Lokomotiva, jenž má na portálu YouTube více než milión zhlédnutí. Pojí se jak příběhem, tak tvůrčím týmem, jenž stál za vznikem klipu.

Stejně jako v případě klipu k písni Lokomotiva jsou Kameny animované. Kresby vytvořil zpěvák skupiny Rudolf Brančovský a obrázky rozpohyboval výtvarník a animátor Jan Mikota.

Skupina Poletíme? se těší na koncerty.

Foto: Dušan Tománek

„Že skladba Kameny potřebuje klip, jsem cítil už dlouho. Přirozeně mě myšlenky svedly k místu, kde kdysi skončil příběh jiné, velice osobní písně Lokomotiva. Samo se mi tedy nabídlo pokračování. Kromě toho jsem se nedávno přestěhoval na vesnici a možná více než lidé ve městech jsem začal prožívat sucho, kůrovce a následné kácení stromů,“ vysvětlil Brančovský.

„Píseň Kameny je o vodě a lásce. Obě tyto substance jsou k životu nezbytné. Když jsem si tyto věci uvědomil, scénář byl okamžitě hotov,“ dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků