Hlavní obsah

Nová CD - Pearl Jam, Snow Patrol a Goo Goo Dolls

Tento týden se konečně dočkali fanoušci legendy Pearl Jam, která má novou studiovou desku. Dále vychází alba irské kapely Snow Patrol, amerického poprockového tria Goo Goo Dolls nebo debut The Mystery Jets. Z domácích novinek nepřehlédněte Jarret s deskou Vztahem zapni.

Nová CD - Pearl Jam, Snow Patrol a Goo Goo Dolls

Pearl Jam: Pearl Jam

Dlouhé čtyři roky si museli fanoušci seattlské legendy Pearl Jam počkat na jejich osmé studiové album. Deska obsahuje třináct nových songů, singl World Wide Suicide ohlásil novinku v polovině března. Jako producenti jsou pod albem stejně jako minule podepsáni Adam Kasper a Pearl Jam. V rámci propagačního turné by 22. září měli dorazit i do Prahy.

Sony BMG

Snow Patrol: Eyes Open

Irská kapela Snow Patrol na sebe upozornila v roce 2003 albem Final Straw. Upoutali skvělými melancholickými melodiemi a vytříbenými texty, jeli turné jako předkapela U2 a vystoupili na Live 8. Na tento úspěch se snaží navázat novinkou Eyes Open. Desku začali připravovat v zimě loňského roku, kdy se spolu s novým baskytaristou sešli v domě na pobřeží západního Irska, kde se k nim přidal producent Garret Lee, který s nimi spolupracoval už na Final Straw. Jako host se na desce objeví Martha Wainwrightová.

Universal Music

Goo Goo Dolls: Let Love In

Poprockové trio z Buffala vydává ve své dvacetileté kariéře již osmé album Let Love In. Svůj vrchol zažili v roce 1998 díky skladbě Iris, kterou nahráli pro film Město andělů. Současnou novinku se singlem Stay With You produkoval Glen Ballard, který je podepsán i pod deskami Alanis Morisette.

Warner Music

Jarret: Vztahem zapni

Třetí album liberecké folkové partičky Jarret vychází po pětileté odmlce. Lví podíl na tom má především Martin Ledvina (ex-Druhá tráva, dnes kapela Lenky Dusilové), který se ujal produkce celého alba a našel pro kapelu nový modernější zvuk. Autorem většiny písní je opět Bohouš Vašák, i když v kapele již nehraje. Jeho písně a osobitý rukopis jsou pro kapelu stále stěžejní a důležitý prvek, stejně jako emotivní, krásný a čistý hlas Hanky Skřivánkové.

Indies Records

The Mystery Jets: Making Dens

Making Dents je debutových albem britské indierockové partičky The Mystery Jets, na kterém shrnují dříve vydané singly a EP plus několik novinek. Velký úspěch zaznamenali díky skladbám The Boy Who Ran Away a You Can't Fool Me Denis, které se na desce objeví v nových verzích.

Warner Music

Další vycházející desky:

Jewel: Goodbye Alice In Wonderland (Warner Music)
Jim Noir: Tower of Love (Warner Music)
DJ Tiësto: In Search of Sunrise 5 (Panter)
Mystery Jets: Making Dens (Warner Music)
Desmod: Uhol pohľaduDesmod: Uhol pohľadu (Sony BMG)
Hex: Nikdy nebolo lepaje (Universal Music)
Mobb Deep: Blood Money (Universal Music)
Suchanek Genzer: Volume doprava! (Universal Music)

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků