Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Vladimír Mišík, Blink-182, Liam Gallagher, Tove Lo i Keane

Vladimír Mišík označuje své nové album jako nejosobnější, jaké kdy vydal. Je na něm otevřený a upřímný, to vše na pozadí velmi dobrých písniček. Novinky mají i kapely Blink-182 a Keane, či sólisté Tove Lo a Liam Gallagher.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Vladimír Mišík, Blink-182, Liam Gallagher, Tove Lo i Keane

Vladimír Mišík: Jednou tě potkám

Čtrnáct písní na novém albu vzniklo ve spolupráci s kapelou Blue Shadows producenta alba Petra Ostrouchova, tedy s hudebníky o generaci mladšími. Mišík připouští, že je to s ohledem na témata písniček jeho nejosobnější deska.

Nové album

Foto: 100Production

Blink-182: Nine

Americká poppunková kapela Blink-182 se hlásí novým albem Nine. Jsou na něm skladby, které se sice od bezstarostného mladistvého stylu trochu odklánějí, jeho základ v něm však zůstává.

Nové album

Foto: Columbia

Keane: Cause And Effect

Britská kapela Keane má dny největší slávy nejspíš za sebou. Spadají totiž do poloviny nultých let, kdy vydala svá první alba. Novinka je ale nadále načichlá příjemným popem a staví na zvuku piana a kláves, jak bylo u kapely obvyklé.

Nové album

Foto: Island

Liam Gallagher: Why Me? Why Not.

Liam Gallagher, bývalý zpěvák britských Oasis, v létě koncertoval v Čechách i na Slovensku. Nabídl i ochutnávku ze svého druhého sólového alba. V nových písničkách pojí drzý pop s poměrně uhlazeným rockem. Je nicméně patrné, že má silný smysl pro melodie.

Nové album

Foto: Warner Music

Tove Lo: Sunshine Kitty

Pokud lze švédskou alternativně popovou zpěvačku Tove Lo nějak charakterizovat, potom třeba tak, že je ve svých textech na straně žen. Činí tak i na svém čtvrtém řadovém albu. Opírá se o své největší přednosti, tedy výrazný zpěv a přirozenou melodičnost.

Nové album

Foto: Island

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků