Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Sting a Shaggy, Lipo nebo Janelle Monáe

Sting se na novém albu spojil s Jamajčanem Shaggym a dalšími muzikanty a vzniklo zajímavé album. Novou desku vydal český raper Lipo, jenž se také spojil s mnoha hosty. Na světě jsou i novinky od Janelle Monáe a Posta Maloneho.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Sting a Shaggy, Lipo nebo Janelle Monáe

Sting & Shaggy: 44/876

Nová alba

Foto: Universal

Bývalý zpěvák britské kapely The Police a jeden z nejúspěšnějších sólistů Sting vydává společně s jamajským hudebníkem a zpěvákem Shaggym album 44/876, které je naplněné radostí, melodičností a povznášející hudbou. Deska se nahrávala na Jamajce a v New Yorku.

Lipo: Lyrika

Nová alba

Foto: Universal Music

Nové album libereckého rapera Lipa je ve znamení mnoha zpívaných melodických linek, skvělých textů a hostů. Své party na něm mají Debbi, Marcell z kapely No Distance Paradise, ODD, Robin Mood, Jiří Vidasov a další.

Janelle Monáe: Dirty Computer

Nová alba

Foto: Atlantic

Americká zpěvačka, raperka a skladatelka Janelle Monáe vydává své třetí studiové album. Je na něm čtrnáct skladeb, přičemž se v některých jako hosté zvěčnili Brian Wilson, Zoë Kravitz, Pharrell Williams a další.

Post Malone: Beerbongs & Bentleys

Nová alba

Foto: Republic

Americký raper Post Malone přichází se svým druhým studiovým albem. Na ploše bezmála pětašedesáti minut představuje osmnáct tracků, na nichž se podílelo více než deset producentů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků