Hlavní obsah
Nová alba 24. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nová alba: Lorde, Cheap Trick i Helena Vondráčková

Lorde vydala očekávanou druhou studiovou desku, Cheap Trick jdou sál se svým svižným hard rockem a Helena Vondráčková slaví životní jubileum.

Nová alba 24. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nová alba: Lorde, Cheap Trick i Helena Vondráčková

Lorde: Melodrama

Nová alba

Foto: Lava/Republic

Lorde je zpěvačka z Nového Zélandu, jejíž druhé album patří mezi nejočekávanější. V jedenácti skladbách na něm je umístěn sofistikovaný pop, přirozená je procítěná a emotivní interpretace Lorde.

Cheap Trick: We’re All Alright!

Nová alba

Foto: Big Machine

Američtí Cheap trick jsou na světě od roku 1973 a novinka je jejich osmnáctá studiová. Drží se na ní svého kopyta, tedy produkují hardrockovou hudbu s modernějšími prvky z devadesátých let.

Helena Vondráčková: Diamantová kolekce

Nová alba

Foto: Supraphon

Zpěvačka Helena Vondráčková oslaví v sobotu sedmdesáté narozeniny a při té příležitosti vydává Supraphon pět cédéček pod společným názvem Diamantová kolekce. Nabízí celkem 105 písní, devět nových nahrávek, 372 minut hudby a exkluzivní booklet.

Alison Moyet: Other

Nová alba

Foto: Cooking Vinyl

Britská skladatelka, hudebnice a zpěvačka Alison Moyet připravila své deváté studiové album. Představuje na něm elektropopové písničky, kterým zcela dominují atmosféra a nálada.

The Drums: Abysmal Thoughts

Nová alba

Foto: Anti-

Newyorská kapela kolem hudebníka, skladatele, zpěváka a umělce Jonathana Pierceho posílá do světa čtvrté studiové album. K tradičním ozvěnám muziky šedesátých let se na něm přidávají alternativní a experimentátorské pasáže, čímž vznikla dosud nejlepší deska formace.

Fleet Foxes: Crack-Up

Nová alba

Foto: Nonesuch

Fleet Foxes jsou jedenáct let existující indiefolková kapela z amerického Seattlu. Na svém třetím albu prohlubují svůj styl a v písničkách zachycují krásu muziky, její křehkost a současně jakousi špinavost interpretace.


 

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků