Hlavní obsah
Nová alba 28. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nová alba: Coldplay, The Vamps a Edguy

Pomalu začíná takzvaná okurková sezóna, nicméně než se rozhoří naplno, stihly vydat své novinky některé zajímavé kapely. V tomto týdnu především Coldplay, byť jde pouze o minialbum

Nová alba 28. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nová alba: Coldplay, The Vamps a Edguy

Coldplay: Kaleidoscope

Nová alba

Foto: Warner Music

Britští Coldplay označují své čerstvé EP za sesterský projekt k zatím poslednímu albu A Head Full Of Dreams. Přinášejí na něm pět nových písní, které koprodukovali Rik Simpson, Daniel Green a Bill Rahko. Na skladbě A L I E N S skupina znovu spolupracovala s Brianem Enem a Markusem Dravsem.

 

Edguy: Monuments

Nová alba

Foto: Nuclear Blast

Německá powermetalová kapela Edguy vydává album, na nemž jsou nové i starší skladby. Novinek je pět, zbytek se vrací ke starým albům a připomíná ty nejlepší momenty kapely. Kolekce vychází i s DVD.

 

The Vamps: Night & Day

Nová alba

Foto: Marcury

Mladá britská kapela The Vamps přichází s projektem Night & Day. Jeho první část - pojmenovaná Night - nabízí osm skladeb v poprockovém duchu. Druhá část se bude jmenovat Day a vyjde v prosinci letošního roku.

 

Ten: Gothica

Nová alba

Foto: Frontiers Records

Britská hardrocková skupina Ten vyznává melodičnost, což dokazuje i na svém v pořadí třináctém albu. Řízné skladby formace, jež je na světě od roku 1995, v sobě mají stylovou tradici. Ve svých aranžích ale nepřinášejí nic zásadního, mají v sobě však svěžest a jiskru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků