Hlavní obsah

Mamma Mia se Streepovou a Brosnanem

Úspěšný muzikál Mamma Mia! na motivy písní švédské skupiny ABBA se své filmové podoby dočká již na konci srpna. V připravovaném snímku by se měla objevit Meryl Streepová a Pierce Brosnan. Producentem filmu je americký herec Tom Hanks.

Mamma Mia se Streepovou a Brosnanem

Irský herec Pierce Brosnan, bývalý James Bond, je očekáván koncem srpna na řeckém ostrově Skiathos, kde se hollywoodská adaptace muzikálu bude točit. Informovala o tom agentura AFP.

Natáčení má začít 29. srpna a pokračovat asi měsíc na ostrovech Skiathos a Skopelos v souostroví Sporady na severovýchodě Egejského moře.

Do Řecka by prý mohla na natáčení přijet i americká hvězda Meryl Streepová, která má ztvárnit svobodnou matku hlavní postavy komedie, mladé ženy, která se chce vdát a pouští se do hledání otce, jehož nepoznala. Jedním z potenciálních otců bude právě Pierce Brosnan.

Obrovský úspěch

Film Mamma Mia, jehož producentem je Tom Hanks, by prý mohl být stejně úspěšný jako muzikál Mamma Mia!, který v Londýně uvedla na scénu režisérka Phyllida Lloydová podle veleúspěšného hitu švédské skupiny ABBA ze 70. let. Podle amerického tisku má Lloydová rovněž režírovat filmovou verzi, která se v kinech objeví v roce 2008.

Divadelní show Mamma Mia! odstartovala v Londýně v roce 1999 a v roce 2000 pronikla i do Ameriky. Poprvé se hrála v Torontu (pět let nepřetržitě), postupně se rozšířila po celém světadíle a pronikla i na Broadway.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků