Hlavní obsah
Madonna Foto: ČTK/APInvision - Chris Pizzello

Madonna zrušila koncerty, trpí zdrcujícími bolestmi

Zpěvačka Madonna zrušila koncerty, které se měly konat v Bostonu od 30. listopadu do 2. prosince v rámci turné Madame X. Důvodem jsou vážné zdravotní potíže.

Madonna Foto: ČTK/APInvision - Chris Pizzello
Madonna zrušila koncerty, trpí zdrcujícími bolestmi

Zpěvačka si už dříve v San Francisku postěžovala, že jí dělá potíže přetržený vaz. Bolesti, kterými trpí, jsou prý zdrcující.

“Prosím odpusťte mi tento nečekaný zvrat událostí. Vystupovat každý večer mi přináší tolik radosti a zrušit to je pro mě trest, ale bolest, kterou teď trpím, je zdrcující a musím odpočívat a poslouchat doktory, abych se mohla vrátit silnější a lepší a pokračovat v cestě Madame X s vámi všemi,” vzkázala zpěvačka.

Promotér Live Nation potvrdil zrušení koncertů bez náhrady. Není prý možné najít nové termíny, protože kalendář je příliš zaplněný. „Peníze budou automaticky vráceny na kreditní kartu, ze které byly placeny,” dodal.

Na aktuálních koncertech Madonna opustila tradiční stadiony a haly a netypicky vystupuje v malých prostorách. Turné Madame X se vztahuje ke stejnojmennému albu, které vyšlo v červnu.

V poslední době zrušila už několik vystoupení. Odložila jedno v New Yorku kvůli produkčním problémům a další odvolala kvůli zranění. Jedno odpadlo i v Los Angeles.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků