Hlavní obsah
Lucie Foto: Petr Horník, Právo

Lucie si dá O2 arenu dvakrát. Hala už nestačí zájmu

Zájem o koncert Lucie v Praze překonal očekávání. Kromě avizovaného vystoupení 24. listopadu 2018 tak v O2 Aréně vystoupí i 23. listopadu. Vstupenky na přidaný koncert budou v prodeji od 15. prosince.

Lucie Foto: Petr Horník, Právo
Lucie si dá O2 arenu dvakrát. Hala už nestačí zájmu

Česká rocková legenda už dlouho pracuje na nové desce, která by se měla objevit na podzim 2018 pod názvem Evolucie. K ní vyjede čtveřice Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. na halové turné, které se kromě Prahy zastaví i v Ostravě (13. 11.), Brně (18. 11.), Bratislavě (27. 11.) a Košicích (30.11.).

„Lucie naváže na svoje největší úspěchy. S novým repertoárem a ve spolupráci s těmi nejlepšími ve svých oborech jak od nás, tak ze zahraničí,“ řekl Ladislav Vajdička z managementu BrainZone, pod který legendární česká kapela přechází.

„Zastřešovat aktivity Lucie je pro náš tým velkou motivací. Ve spolupráci s hudebníky chceme společně vzít to nejlepší z historie kapely a na tom stavět nový příběh. Ostatně z tohoto konceptu vychází i název Evolucie. Těšíme se, stejně jako fanoušci, na nové písničky, album a turné,“ dodal.

Lucie, která vznikla v roce 1985, je držitelkou mnoha ocenění a prodala přes milión hudebních nosičů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků