Hlavní obsah
Lady Gaga a Bradley Cooper Foto: Freeman Entertainment

Lady Gaga a Bradley Cooper točí novou verzi A Star is Born

Velká herecká hvězda z Hollywoodu Bradley Cooper poprvé zkouší roli režiséra a současně bude ve filmu i hrát. Jde o novou verzi klasiky A Star is Born, v níž v roce 1976 zazářili Barbra Streisandová a Kris Kristofferson.

Lady Gaga a Bradley Cooper Foto: Freeman Entertainment
Lady Gaga a Bradley Cooper točí novou verzi A Star is Born

Americký herec Bradley Cooper je znám z úspěšných filmů jako Americký sniper, Špinavý trik a Terapie láskou. Tentokrát si zahraje country hvězdu Jacksona Mainea, která se setká se  začínající talentovanou zpěvačkou Ally (Lady Gaga). Začnou spolu žít a Jackson jí pomůže k hvězdné kariéře, která brzy zastíní i tu jeho. A stárnoucí zpěvák jen těžko zvládá svou upadající slávu.

Bradley Cooper jako Americký sniper

Foto: Warner Bros.

Zpěvačka Lady Gaga má ve filmu zpívat své vlastní písničky. Ve vedlejších rolích uvidíme herce, jako jsou Andrew Dice Clay a Sam Elliott.

Za kamerou bude stát Matty Libatique (Černá labuť) a například kostýmy má na starosti Erin Benach. Film, který se natáčí v Kalifornii, by měl jít do českých kin v září 2018.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků