Hlavní obsah

Hudební DVD - Celine Dion, Christina Aguilera i Kylie Minogue

Tato rubrika sice bývá vyhrazena CD, ale jelikož tento týden vyšlo více zajímavých hudebních DVD než klasických alb, rozhodli jsme se, že tento exkurs do světa hudby bude patřit vizuálním záznamům, které stojí za to.

Hudební DVD - Celine Dion, Christina Aguilera i Kylie Minogue

 

Celine Dion: Live In Las Vegas - A New Day...

Krátce po vydání posledního studiového alba Taking Chances vydala kanadská diva Celine Dion koncertní DVD Live In Las Vegas - A New Day...!

Pět let vystupovala pět dní v týdne Celine V Las Vegas s divadelně-koncertní show s názvem A New Day. Letos ale show skončila a DVD má být jakousi vzpomínkou na ni. V roce 2004 vyšlo živé CD z tohoto představení, které mělo následovat i DVD, to nakonec nedopadlo a tak se na vizuální záznam můžeme podívat až nyní.

Sony BMG

 

 

Kylie Minogue: White Diamond / Showgirl Homecoming


Film White Diamond připravila se svým dlouholetým spolupracovníkem režisérem Williamem Bakerem. Ve filmu Kylie ukazuje svůj triumfální návrat na koncertní pódia po celém světě.

Dokument navíc ukazuje Kylie tak jak ji fanoušci neznají. Natáčelo se v zákulisí a zpěvačka promluvila o svých vnitřních pocitech, obavách a touhách, tak jako nikdy před tím. DVD obsahuje dva disky s tím, že na druhém najdou fanoušci záznam koncertu z Melbourne.

EMI/Virgin

 

 

Christina Aguilera: Back to Basics: Live and Down Under


Christina Aguilera v loňském a letošním roce objela svět se svou koncertní show k albu Back To Basics, se kterým se také zastavila i v pražské Sazka Aréně.

Vrcholem turné se potom stalo vystoupení v australském Sydney, které bylo natočeno a nyní vychází jako koncertní DVD Back To Basics: Live And Down Under. Kromě devadesáti minutového koncertu najdete na DVD i bonusový materiál jako interview, bohaté fotogalerie a další lahůdky.

Sony/BMG

 

 

Oasis: Lord Don't Slow Me Down DVD

Britpopová legenda z Manchesteru, která byla jeden čas vidět spíše skrze skandály vůdčí bratrské dvojice Noela a Liama Gallagherových, regulérní studiové album nevydala již od roku 2005 a asi si na něj ještě nějaký čas počkáme.

Prozatím se můžou fanoušci těšit z jejich dvoudiskového DVD. Disk pochází z dílny režiséra Baillie Walshe. Je na něm zaznamenáno jejich turné z roku 2005, při němž navštívili šestadvacet zemí světa. Kromě nejlepších okamžiků koncertů zde naleznete exklusivní rozhovory s kapelou a záběry ze zákulisí.

Na druhém disku najdete černobílý dokument a sestřih z koncertu v Manchesteru v červenci letošního roku.

Universal

 

 

Indy & Wich: Kids On The Click Tour DVD

První DVD české hiphopové scény je na světě. Na svědomí ho má dvojice Indy & Wich.

Zachycuje jejich letošní Tour, které začalo 29. června v pražském klubu Retro a vyvrcholilo o necelý měsíc později na Hip Hop Kempu v Hradci Králové. Kromě obligátních koncertních záběrů se z DVD dozvíte, jako to vypadá v zákulisí velkých letních festivalů a jak se hiphopeři připravují na koncert.

Křest DVD proběhne na silvestrovské párty v klubu Retro.

EMI

 

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků