Hlavní obsah
Steven Tyler při koncertu v červenci v Praze. Foto: Petr Hloušek, Právo

Aerosmith: Problémy završil pád z pódia jednoho člena kapely

Americká skupina Aerosmith je v současné době na severoamerickém turné a zdá se, že mezilidské problémy, které má již od loňského roku, nadále pokračují.

Steven Tyler při koncertu v červenci v Praze. Foto: Petr Hloušek, Právo
Aerosmith: Problémy završil pád z pódia jednoho člena kapely

V úterý došlo na pódiu v kanadském Torontu k incidentu, kdy zpěvák Steven Tyler nejprve během jedné skladby vrazil do kytaristy Joe Perryho a ten jej vzápětí shodil ze scény.
Tyler dopadl naštěstí na nohy a nezranil se, ovšem do mikrofonu poté řekl, že něco takového se už nikdy nebude opakovat. Podle návštěvníků koncertu to znělo jako výhrůžka směrem k ostatním členům kapely.

Druhý den se ale v Torontu šířily zvěsti, že to, co se stalo při vystoupení, bylo jen provokativní divadélko pro diváky a média. Incident přitom mohl být důsledkem toho, že Tyler údajně již podepsal smlouvu na porotcování v desáté sérii vyhledávací televizní soutěže American Idol.

V rozhovoru pro americký deník The Star-Ledger to řekl baskytarista Aerosmith Tom Hamilton. „Steven bude dělat American Idol. Žije jednoznačně proto, aby byl vždy před publikem. Lidé, kteří ho dobře znají, vědí, jak umí být vtipný a zábavný. Nevím, jestli pro něj bude American Idol dost rock’n’rollový, nicméně pro milióny lidí to bude možnost vidět jinou stránku Stevena Tylera.“

Joe Perry minulý týden prohlásil, že z porotcovského záměru Tylera není nadšený. Současně dodal, že je přesvědčen o tom, že by Aerosmith měli natočit novou desku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků