Pokračování navázalo na úspěch premiérového dílu. Ten si v pondělí vybralo 1,68 lidí.[celá zpráva] V obou případech seriál porazil reality show komerčních televizí. Ve středu se na VyVolené stejně jako v pondělí dívalo přes 1,4 miliónu lidí. Velký bratr, kde se ve středu nominovala dvojice, z níž jeden vypadne, přilákal k programu Novy 963 tisíc diváků.

Grafy sledovanosti
středa 21. září
úterý 20. září
pondělí 19. září
pátek 16. září

Sázka na původní seriály České televizi vychází. Reality show bez problémů poráží v pátek vysílaná repríza Četnických humoresek. Naposled se na ně dívalo skoro 1,8 miliónu diváků. [celá zpráva]

Boom reality show, které zcela dominovaly vysílání na začátku září, postupně klesá. Platí to nejen o Velkém bratrovi, který vyvolal tak malý zájem, že jej Nova od příštího týdne zčásti přesune na odpoledne, ale také v případě VyVolených. Hodin věnovaných dění ve vile a domě je možná až příliš moc a divák se jimi cítí zahlcen, protože převažuje balast.  Mírnější dávkování jako v případě Výměny manželek je možná lepší.

Že všichni diváci nemají zájem jen o reality show, ukazuje i trvající zájem o Rodinná pouta, která stále sleduje kolem 1,6 miliónu diváků, a další televizní červená knihovna, Ordinace v růžové zahradě TV Novy s 1,3 milióny diváků.