Madonna: Madame X

Obal alba

FOTO: Universal Music

Americká zpěvačka Madonna žije v posledních letech v Portugalsku a právě tamní hudba mimo jiné ovlivnila její skladby na novém albu. Vlivy přišly ale také z taneční hudby, africké, latinsko-americké i ze světa hip-hopu.

Bruce Springsteen: Western Stars

Obal alba

FOTO: Columbia

Americký zpěvák Bruce Springsteen vydal po pěti letech nové album s názvem Western Stars. Kolekce nabízí třináct skladeb, které jsou inspirované popovými nahrávkami šedesátých a sedmdesátých let.

Karel Gott: Singly – 300 písní z let 1962–2019

Obal alba

FOTO: Supraphon

Poprvé v kariéře Karla Gotta se k diskofilům u příležitosti oslavy jeho osmdesátin dostává reprezentativní kolekce bezmála všech jeho někdejších nahrávek ze singlů. Pod názvem Karel Gott Singly – 300 písní z let 1962–2019 jde o 15CD-box v exkluzivním balení.


Karel Gott: 80, Největší hity 1964–2019

Obal alba

FOTO: Supraphon

Dalším počinem k blížícím se Gottovým osmdesátým narozeninám je kolekce, na které je osmdesát jeho největších hitů z let 1964 až 2019. Nechybí mezi nimi ani poslední singl Srdce nehasnou, který nazpíval se svou dcerou Charlotte Ellou.

Baroness: Gold & Grey

Obal alba

FOTO: Abraxan Hymns

Páté album americké metalové kapely Baroness přináší skladby, které navazují na předešlou tvorbu formace z Georgie. V minulosti proslula zejména díky svým skvělým výkonům i zajímavým aranžím skladeb.

Bastille: Doom Days

Obal alba

FOTO: Universal Music

Poměrně dlouho nechala britská kapela Bastille čekat fanoušky na své třetí studiové album. Nyní je už ale na trhu a nese skladby, které nepostrádají rockovou dravost a popovou melodičnost.

X Ambassadors: Orion

Obal alba

FOTO: Interscope

Druhé studiové album americké skupiny X Ambassadors obsahuje skladby nesoucí se v duchu elektronického popu. Ve zvuku jsou nicméně patrné i rockové prvky a samozřejmě vše rámuje silná melodičnost.

Může se vám hodit na Zboží.cz: