Podle prvních reakcí je nové EP Veď mě novým milníkem v hudební historii kapely, která se na hudební scéně pohybuje více než patnáct let. Na špičkové produkci si zakládá po celou dobu své existence.

Jako první klip z EP Veď mě Cocotte Minute představují skladbu Králům koruny. Skladba byla shodou okolností první, kterou asi před rokem dokončili s producentem EP Mikem Wolffem, a zároveň první, kterou naživo hráli na loňské koncertní šňůře.

„Ohlasy na novou desku a speciálně na tuto skladbu jsou naprosto výjimečné a za celou naši historii jsme to nezažili. Doufám, že i klip fanoušci ocení, a pro nás to bude možnost dostat naši muziku k novým lidem. Děláme hudbu celým svým srdcem a dáváme do ní všechnu svou energii,“ tvrdí zpěvák Martin Zeller.

Cocotte Minut

Cocotte Minute

FOTO: archív kapely

Výpravné video zasadilo kapelu do prostředí středověké krčmy, kde velkou pitku následuje velká bitka. Klip se natáčel na konci srpna na hradě Točník. Kromě Cocotte Minute v něm účinkuje skupina scénického a historického šermu Burdýři, tanečnice a prostor dostala i pyrotechnika.

Režisérem a autorem scénáře je Allan Šubert. Natáčení zabralo deset hodin bez pauz.