Judas Priest: Firepower

NOvá alba

FOTO: Epic

Legendární britská kapela Judas Priest vydává své v pořadí osmnácté studiové album. Věnuje se na něm tomu, co nejvíce umí, tedy skladbám v klasickém duchu heavy metalu. Deska má silný náboj a skladby na ní jsou velmi zdařilé a stylově kvalitní.

Doctor P. P.: Levák

NOvá alba

FOTO: LeWron Music Center

Ondřej Soukup, Lou Fanánek Hagen, Lešek Wronka, Jakub Prachař, František Soukup, Jakub Ryba z kapely Rybičky 48 nebo Pepa Bolan ze skupiny Mandrage se spolupodíleli na osmém album skupiny Doctor P. P., v jejím čele stojí Petr Pečený. Jde o její nejpovedenější nahrávku.

Myles Kennedy: Year Of The Tiger

NOvá alba

FOTO: Napalm

Myles Kennedy je zpěvák a hudebník, který je známý především z kapely Alter Bridge a také z postu zpěváka formace Slash. Na svém sólovém albu spojil rock s country, blues a stylem Americana a vytvořil tak sérii dvanácti příjemných skladeb.

Editors: Violence

NOvá alba

FOTO: PIAS

Britská indierocková skupina Editors kombinuje na své novince alternativní rock s elektronickými zvukovými prvky. Nadále zastává melodii jako základ písniček. Jde o její v pořadí šestou studiovou desku.

The Fratellis: In Your Own Sweet Time

NOvá alba

FOTO: Cooking Vinyl

Skotská skupina The Fratellis se proslavila hned svou novinkou z roku 2006. Posléze přidávala další solidní alba a totéž platí i o aktuální desce, která je jejím pátým počinem. Kapela se na ní pohybuje v oblasti garážového rocku a indie rocku.

AG Flek: Podnohama Zem

NOvá alba

FOTO: Indies Scope

Podnohama zem je od vzniku zlínské skupiny v roce 1977 teprve třetí dlouhohrající kolekce, na níž se rovnocenně představuje legendární sestava tří zpěváků (a dvou autorů) Ivo Viktorin, Blanka Táborská a Karel Markytán. Díky účasti mnoha hostů jde o nejpestřejší album skupiny.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: